İptal & İade Koşulları

Siparişinizi teslim almadan önce iade etmeye karar verirseniz ürünün size ulaşmasını bekleyin ve ulaştığında paketi kargo görevlisinden teslim almayın, pakete dokunmadan kargo görevlisine geri teslim edin.

Siparişinizi teslim aldıktan ve paketi açtıktan sonra  "Ürün İade Prosedürü"nü izlemeniz gerekmektedir.

T.C.Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünleri açıldıktan sonra iade etmeniz ve değişim yapmanız kanunen söz konusu değildir. Ürünü eğer paketi açmadıysanız ve kullanmadıysanız 14  gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Üründeki herhangi bir problemden kaynaklanan bir iade var ise, iade kargo ücreti klarnet.com.tr tarafından ödenecektir.

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, iade süreci başlatılır. İade ürün bedeli, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, beş gün içinde tarafımızdan bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde de ürün bedeli "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yada hesabınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve klarnet.com.tr'nin bankanıza müdahele etme hakkı yoktur.

Türkiyenin Klarnet Mağazası
Klarnet.com.tr© 2017