Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılanlara, merak ettiklerinize cevap arıyorsanız aşağıdaki başlıklara tıklamanızda fayda var.

Klarnet alanında uzmanlaşan, amatör seviyeden profesyonel düzeye kadar uzanan geniş bir yelpazede dünya markalarını derleyip sunan; teknik servis hizmetlerinden de faydalanabileceğiniz; kısaca klarnet ile ilgili her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir platformdur.

Üye Olmak İstemiyorsanız sorun yok; alışverişinizi üye olmadan da tamamlayabilirsiniz. 

Klarnet.com.tr bir e-ticaret girişimidir. Satışlar toptan olarak yada online perakende olarak yapılmaktadır. İstanbul'da bir ofis ve ayrıca bir de depomuz bulunmaktadır.
Perakende satışlarımız yalnızca online olarak internet sayfamız üzerinden yapılmaktadır. 
Elden teslimat yoktur.

Satın almış olduğunuz tüm ürünler olası fabrikasyon hatalarına karşı resmi distribütörleri tarafından 2 YIL süre ile GARANTİ kapsamındadır.

Klarnet.com.tr olarak herhangi bir tamir-bakım ve servis hizmetimiz yok. Ancak böyle bir durumda müşterilerimizi yalnız bırakmak istemiyoruz. Aldığınız ürünün yetkili servisine doğrudan başvurabileceğiniz gibi dilerseniz bizimle de iletişime geçebilirsiniz. Faturası ile birlikte ürünü bize göndermeniz durumunda yetkili servis ile aranızdaki işlemleri sizin adınıza biz yürütüyoruz.

Siparişiniz ile ilgili tüm güncellemeleri e-posta ve SMS olarak alırsınız.

Nanka kartı, Kredi kartı ve Havale-EFT seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ödemeniz, güvenli bir SSL şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kredi kartı ödemelerinde yalnızca 3D çekim yapılmaktadır. Yani son aşamada kredi kartınıza tanımlı telefonunuza kendi bankanız tarafından bir SMS alırsınız. Bu SMS içerisinde ödeyeceğiniz toplam tutar ve kime ödediğiniz belirtilmiştir, şifre ile birlikte size gelir. Bu şifreyi girdiğiniz ve onayladığınız zaman ödeme yapmış olursunuz. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Klarnet.com.tr'de tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Siparişleriniz ödemenizin onaylanmasının ardından, ortalama 2 gün içerisinde kargoya verilir ancak bu süre nadiren de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişinizle ilgili oluşacak her türlü hareket sonrası e-posta ve SMS ile bilgilendirilirsiniz. Bizler ürünlerinizi İstanbul’dan gönderiyoruz, Yurtiçi Kargo 600 km kadar 24 saatte, daha uzak mesafeler için 48 saatte gönderileri teslim ettiğini beyân etmektedir.

Siparişinizi teslim almadan önce iade etmeye karar verirseniz ürünün size ulaşmasını bekleyin ve ulaştığında paketi teslim almayın, pakete dokunmadan Yurtiçi Kargo'ya geri teslim edin.

Siparişinizi teslim aldıktan ve paketi açtıktan sonra "Ürün İade Prosedürü"nü izlemeniz gerekmektedir.

T.C.Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünleri açıldıktan sonra iade etmeniz ve değişim yapmanız kanunen söz konusu değildir. Ürünü eğer paketi açmadıysanız ve kullanmadıysanız 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Üründeki herhangi bir problemden kaynaklanan bir iade var ise, iade kargo ücreti klarnet.com.tr tarafından ödenecektir.

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, iade süreci başlatılır. İade ürün bedeli, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, beş gün içinde tarafımızdan bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde de ürün bedeli "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yada hesabınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve klarnet.com.tr'nin bankanıza müdahele etme hakkı yoktur.

Klarnet.com.tr elinden geldiğince birçok ürünü stoklarında tutmaktadır. Ancak zaman zaman ürün grubunun ve özellikle aksesuarların çeşitliliği nedeni ile tedarik süreci gerekmektedir. Dilerseniz satın almadan önce iletişime geçebilir; stok durumunu öğrenebilirsiniz. 

Böylesi bir durumda satın alma zamanınızdan itibaren en geç 24 saat içerisinde ödeme yönteminiz ne ise aynı şekilde iadeniz eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Klarnet.com.tr bir pazar yeridir. Çok yakında 2.el enstrümanlarınız için alım/satım imkanı sunulması planlanmakta ve konu ile ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Türkiyenin Klarnet Mağazası
Klarnet.com.tr© 2017